چالش‌ها و مشکلات صنایع بزرگ تولید دارو و تجهیزات پزشکی شناسایی می‌شود
مطلب ویژه

23 تیر 1398
(0 رای‌ها)

رویداد راهکارهای نوآوارنه در چالش های فناوری‌های زیستی و سلامت با محوریت تجهیزات و ملزومات زیستی و سلامت و در راستای حل چالش ها و مشکلات صنایع بزرگ تولید دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی برگزار می شود.

 رویداد راهکارهای نوآوارنه در چالشهای فناوریهای زیستی و سلامت با محوریت تجهیزات و ملزومات زیستی و سلامت و در راستای حل چالشها و مشکلات صنایع بزرگ تولید دارو و تجهیزات و ملزومات پزشکی 31 تیرماه سال جاری برگزار می‌شود.

این رویداد به منظور شناسایی فناوران و آشنایی آنها با برخی چالشهای تولید در صنعت دارو و تجهیزات پزشکی با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری، مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری معاونت فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه شریف و دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

در این رویداد علمی کارگاه‌های توانمندسازی فناوارن با موضوعات عمومی و تخصصی نیز برگزار خواهد شد؛ همچنین فناوران می‌توانند در نشستهای رو در رو با سیاستگذاران، سرمایه‌گذاران، اساتید، صاحب نظران و مدیران شرکتهای حوزه دارو و تجهیزات پزشکی گفت و گو و مشکلات و مسایل خود را مطرح کنند.

ارسال دیدگاه

کد HTML مجاز نیست!

 


تهران - بزرگراه رسالت_ خ استادحسن بنا شمالی-نبش ک علی بخشی- موقعیت سلمان فارسی –سازمان پدافند غیرعامل کشور - قرارگاه پدافند زیستی
تلفن : ۰۲۱۲۵۹۳۵۳۱۱

Top