آلودگی هوا در تابستان هم به سراغ اصفهان آمد؛ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس
مطلب ویژه

18 مرداد 1398
(0 رای‌ها)

در شرایطی که برخی رسانه‌ها وضعیت هوای اصفهان در روز جاری را به دلیل گرد و غبار، قرمز عنوان کرده بودند، مرکز پایش کیفی هوای اداره‌ کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان را ناسالم برای گروه‌های حساس اعلام کرد.

 براساس اعلام این مرکز، ظهر امروز میانگین شاخص کیفی هوا در ایستگاه‌های میدان احمد آباد اصفهان 149، خیابان پروین 137، خیابان رودکی 128، خیابان استانداری 139و بزرگراه خرازی140 ثبت شده است.

این در حالیست که برخی رسانه‌ها وضعیت هوای اصفهان در روز جاری را به دلیل گرد و غبار، قرمز عنوان کرده بودند و مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان نیز خبر وجود گرد غبار در شهر اصفهان را تایید کرده بود.

با این حال روابط عمومی اداره کل محیط زیست استان اصفهان در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم در اصفهان اعلام کرد که روند آلودگی هوای اصفهان از ظهر امروز روند کاهشی داشته است.

براساس این گزارش میانگین شاخص کیفیت هوا در شهر اصفهان139 بود که اکنون در ساعت 17:51 به 103 رسیده و به این ترتیب اصفهان امروز هوایی ناسالم برای گروه‌های حساس دارد.

ارسال دیدگاه

کد HTML مجاز نیست!

 


تهران - بزرگراه رسالت_ خ استادحسن بنا شمالی-نبش ک علی بخشی- موقعیت سلمان فارسی –سازمان پدافند غیرعامل کشور - قرارگاه پدافند زیستی
تلفن : ۰۲۱۲۵۹۳۵۳۱۱

Top