آتش‌سوزی تفرجگاه مردمی در اندیمشک
مطلب ویژه

14 تیر 1398
(0 رای‌ها)

اندیمشک- رئیس اداره محیط زیست اندیمشک گفت: مقصران آتش‌سوزی تفرجگاه مردمی جاده سد کرخه شناسایی و به دستگاه قضا معرفی می‌شوند.

سعید عیدی گماری عنوان کرد: تفرجگاه‌های مردمی در سمت چپ جاده سد کرخه به دلیل آتش زدن پس چراهای گندم (بقایای زراعت گندم برداشت شده) و سهل انگاری در کنترل آتش دچار حریق شد.

وی افزود: در این ارتباط به بیش از یک‌صد اصله درخت کنار و کهور چند ساله آسیب جدی وارد آمد و در این ارتباط پرونده‌ای برای مقصران توسط اداره محیط زیست اندیمشک تشکیل می‌شود.

رئیس اداره محیط زیست اندیمشک تصریح کرد: این آتش سوزی از دو قطعه زمین مجزا که گندم آن برداشت شده بود با هدف تسریع و تسهیل زمین برای کشت بعدی شروع و در ساعت ۱۸ روز چهارشنبه زبانه‌های آتش به کنارستان و کهورستان جاده سد کرخه سرایت کرد.

عیدی گماری گفت: پرونده‌های به طرفیت صاحبان اراضی تشکیل و از طرف محیط زیست و سد کرخه مستقلاً به دادگاه برای رسیدی احاله می‌شود.

 شهرستان اندیمشک در شمال استان خوزستان با سه سد دز، بالارود و کرخه از ظرفیت بالقوه برای جذب گردشگر در استان خوزستان برخوردار است.

ارسال دیدگاه

کد HTML مجاز نیست!

 


تهران - بزرگراه رسالت_ خ استادحسن بنا شمالی-نبش ک علی بخشی- موقعیت سلمان فارسی –سازمان پدافند غیرعامل کشور - قرارگاه پدافند زیستی
تلفن : ۰۲۱۲۵۹۳۵۳۱۱

Top